Štandardný jednorázový vstup alebo vstup s kartou

Vstup do Patriot Fitness/Gym nie je a nikdy nebol časovo limitovaný, je jednorázový, neprenosný a platí počas celého dňa až do opustenia priestorov Patriot Fitness/Gym.

Fitness menu

Pre návštevníkov nášho fitness máme pripravené chutné a zdravé fitness delikatesy za skvelé ceny. Objednávky prijímame v reštaurácii Hotela Patriot*** alebo priamo v Patriot Fitness.

Fitness menu - Patriot Fitness

Zobraziť fitness menu (PDF)

Patriot Fitness

Fitness centrum v Hoteli Patriot*** svojim návštevníkom ponúka plne klimatizované dvojpodlažné priestory o rozlohe 320 m2 vybavené vlastnými sociálnymi zariadeniami, sprchami a šatňami. Hostia fitness centra môžu využiť priestranné parkovisko Hotela Patriot***.

Vybavenie

Pri výbere náčinia sme uprednostnili kvalitu. Patriot Fitness je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi značky Nautilus, ktoré svojím vyhotovením umožňujú dokonalý silový tréning a zároveň minimalizujú riziko zranenia. Fitness centrum je tiež vybavené technikou na posilnenie kardiovaskulárneho systému. Nájdete tu bežecké pásy, eliptické trenažéry, schodový trenažér, stacionárne bicykle a veslovacie trenažéry Concept 2. Klienti majú k dispozícii okrem posilňovacích strojov aj možnosť cvičenia s voľnou váhou. Samozrejmosťou sú jednoručné činky od 1 kg do 50 kg, či nástroje funkčného tréningu ako Kettlebelly, TRX, medicinbaly, prípadne Flowin.

InBody 230

Pokroková metóda merania pre maximálne presnú analýzu ľudského tela

Pomôžeme vám pri celkovej zmene životného štýlu, počnúc vypracovaním výživového plánu, tréningového programu, pravidelných konzultácií a asistencii pri tréningu.
Pre našich klientov máme k dispozícii profesionálnu diagnostiku tela pomocou prístroja InBody 230.

Komplexné meranie a vyhodnotenie údajov

  • Svalová hmota vs. tuk
  • Diagram kontroly váhy, cieľová váha
  • Diagnóza obezity
  • Vyváženosť postavy
  • Telesný typ
  • Retencia vody
  • Rastový diagram
  • Cvičebný plán

InBody 230 je určený pre profesionálne využitie v medicíne a pre poradcov vo fitness centrách.

Objednajte sa na recepcii Patriot Fitness. Cena merania už od 10 €.

Šiltovky Patriot Fitness

Viac o Patriot Fitness a Patriot Gym nájdete na stránke PatriotSport.sk.

Vstup do Patriot Fitness a Patriot Gym je povolený osobám do 15 rokov (vrátane) len za prítomnosti dospelej osoby alebo zákonného zástupcu.

Otváracie hodiny

PO – NE: 9:00 – 21:00