Štandardný jednorázový vstup alebo vstup s kartou

Vstup do Patriot Fitness/Gym nie je a nikdy nebol časovo limitovaný, je jednorázový, neprenosný a platí počas celého dňa až do opustenia priestorov Patriot Fitness/Gym.

Patriot Fitness

Fitness centrum v Hoteli Patriot*** svojim návštevníkom ponúka plne klimatizované dvojpodlažné priestory o rozlohe 320 m2 vybavené vlastnými sociálnymi zariadeniami, sprchami a šatňami. Hostia fitness centra môžu využiť priestranné parkovisko Hotela Patriot***.

Vybavenie

Pri výbere náčinia sme uprednostnili kvalitu. Patriot Fitness je vybavené špičkovými posilňovacími strojmi značky Nautilus, ktoré svojím vyhotovením umožňujú dokonalý silový tréning a zároveň minimalizujú riziko zranenia. Fitness centrum je tiež vybavené technikou na posilnenie kardiovaskulárneho systému. Nájdete tu bežecké pásy, eliptické trenažéry, schodový trenažér, stacionárne bicykle a veslovacie trenažéry Concept 2. Klienti majú k dispozícii okrem posilňovacích strojov aj možnosť cvičenia s voľnou váhou. Samozrejmosťou sú jednoručné činky od 1 kg do 50 kg, či nástroje funkčného tréningu ako Kettlebelly, TRX, medicinbaly, prípadne Flowin.

Služby

O vašu bezpečnosť, program tréningov, korekciu stravovacích návykov a meranie vašich výsledkov sa každodenne starajú naši dvaja certifikovaní tréneri. Ochotne pomôžu aj dve sympatické pracovníčky na recepcii fitness. V otázkach športových aktivít a zdravej výživy sú doma.

InBody 230

Pokroková metóda merania pre maximálne presnú analýzu ľudského tela

Pomôžeme vám pri celkovej zmene životného štýlu, počnúc vypracovaním výživového plánu, tréningového programu, pravidelných konzultácií a asistencii pri tréningu.
Pre našich klientov máme k dispozícii profesionálnu diagnostiku tela pomocou prístroja InBody 230.

Komplexné meranie a vyhodnotenie údajov

  • Svalová hmota vs. tuk
  • Diagram kontroly váhy, cieľová váha
  • Diagnóza obezity
  • Vyváženosť postavy
  • Telesný typ
  • Retencia vody
  • Rastový diagram
  • Cvičebný plán

InBody 230 je určený pre profesionálne využitie v medicíne a pre poradcov vo fitness centrách.

Objednajte sa na recepcii Patriot Fitness. Cena merania už od 10 €.

Šiltovky Patriot Fitness

Viac o Patriot Fitness a Patriot Gym nájdete na stránke PatriotSport.sk.

Vstup do Patriot Fitness a Patriot Gym je povolený osobám do 15 rokov (vrátane) len za prítomnosti dospelej osoby alebo zákonného zástupcu.

Otváracie hodiny

PO – NE: 9:00 – 21:00