Štandardný jednorázový vstup alebo vstup s kartou

Vstup do Patriot Fitness/Gym nie je a nikdy nebol časovo limitovaný, je jednorázový, neprenosný a platí počas celého dňa až do opustenia priestorov Patriot Fitness/Gym.

Fitness menu

Pre návštevníkov nášho fitness máme pripravené chutné a zdravé fitness delikatesy za skvelé ceny. Objednávky prijímame v reštaurácii Hotela Patriot*** alebo priamo v Patriot Fitness.

Fitness menu - Patriot Fitness

Zobraziť fitness menu (PDF)

Patriot Gym

Sila, rýchlosť, obratnosť, stabilita. To všetko sú zručnosti, ktoré sú viac či menej každodennou súčasťou a potrebou nášho života. Či už potrebujeme premiestniť ťažký nábytok, zodvihnúť akékoľvek bremeno, dobehnúť včas na zastávku autobusu alebo udržať stabilitu a nespadnúť na zľadovatelom chodníku, tieto pre človeka prirodzené zručnosti kvôli príliš pohodlnému spôsobu života chýbajú. Funkčným tréningom ich však môžeme v sebe opäť objaviť a zveľadiť. Hotel Patriot*** včas zachytil tento, podľa nás správny trend v oblasti športu a znova neváhal investovať. Namiesto plánovaného nočného baru, pripravil pre svojich klientov poctivý funkčný Gym, v ktorom je železo železom a jedinou pomocnou „kladkou“ Tvoja správna technika, zručnosť a poctivo vybudovaná sila. Svoju výdrž si tu môžete otestovať na profesionálnych hrazdách a množstve iného náčinia.

Viac o Patriot Fitness a Patriot Gym nájdete na stránke PatriotSport.sk.

Vstup do Patriot Fitness a Patriot Gym je povolený osobám do 15 rokov (vrátane) len za prítomnosti dospelej osoby alebo zákonného zástupcu.

Otváracie hodiny

PO – NE: 9:00 – 21:00